Berta.me

 1.  

  Dorīna Virtjū  „Augstie Skolotāji”

  Dorīnas Virtjū krāšņais kāršu komplekts lieliski papildina viņas populāro grāmatu „Erceņģeļi un Augstie Skolotāji”. Šajā komplektā ir 44 kārtis ar dažādu pasaules tautu kultūru dievību, Garīgo Skolotāju un dziednieku attēliem –Mozus, Pallādas Atēnas, Apollo, Senžermēna, Izīdas u.c..

  Grāmatiņā lasiet šo dievību vēstījumu skaidrojumus, kā arī īsu aprakstu par katra Augstā Skolotāja dzīvi un darbību uz Zemes. Tāpat kā citi Dorīnas Virtjū radītie kāršu komplekti arī Augsto Skolotāju orākulkārtis sniegs jums motivējošus, iedvesmojošus un precīzus vēstījumus un norādes ikdienai un sevišķiem dzīves gadījumiem.

   

  Izdevniecības noliktavā kāršu komplekta tirāža beigusies. Meklējiet grāmatnīcās!

 2.  

   

  Doreen Virtue has created a beautiful card deck including gorgeous paintings of 44 male and female cross-cultural deities such as Ganesh, Merlin, Saint-Germain, Apollo, Jesus, Moses, Kuthumi and others. The enclosed guidebook gives expanded explanations of each card’s meaning as well as a brief history of the particular ascended master thus giving a glimpse in the history of the civilization.