Berta.me

 1.  

  Miranda Kerra  „Izplet spārnus”

  Darot to, kas man patīk, es izrādu sev cieņu – šī devīze vairāk nekā desmit gadus ikdienā pavada Mirandu Kerru , vienu no pasaulē pieprasītākajām supermodelēm, 2012.gada Pasaules Zemes stundas vēstnieci, Victoria’s Secret eņģeļa, Prada, Reebok un citu zīmolu seju, KoalaFoundation un KidsHelpline atbalstītāju, kā arī Austrālijā populārās ekoloģiskās kosmētikas līnijas KoraOrganic radītāju. Mirandas Kerras autobiogrāfija „Izplet spārnus” atspoguļo nebūt ne vieglo 14 gadus jaunas modeles ceļu uz atzinību augstās modes pasaulē šodien un stāsta par meitenes ikdienu, kas norit nepārtrauktos ceļojumos. Miranda Kerra dalās ar iedvesmojošām atziņām, kuras palīdz pasauli redzēt skaistu, gudru un veselu.

  „Izplet spārnus” ir gudra, pārdomas rosinoša lasāmviela ne tikai jaunām sievietēm, grāmata būs atbalsts visiem, kas lolo kādu sapni un kas nebaidās izplest spārnus un – lidot. 

 2. Chris Colls foto

  Chris Colls foto

   

  Par Mirandu

  Miranda Kerra uzaugusi Ganedā, Austrālijas lauku apvidū. Meitenespirmā sastapšanās ar modeles darbunotikusi 14 gadu vecumā pēc uzvaras Dolly Impulse modeļu konkursā. Pēcvidusskolas beigšanas Miranda, pirms bija izlēmusi kļūt par profesionālu modeli, turpināja mācības Dabiskās dzīves akadēmijā, apgūstot uzturzinības un veselības psiholoģiju.

  Patlaban Miranda tiek uzskatīta par vienu no pasaulē labāk pelnošajām modelēm un jaunas sievietes pozitīvo ideālu. Viņas desmit gadu ilgajā karjerā ietilpst augsta līmeņa modes skates, modes un mākslas fotouzņēmumi, kā arī darbs reklāmā, televīzijā un presē. Mirandas attēli redzami arī uz daudzu žurnālu, tostarp Vogue, GQ, Harper’s Bazaar, Rolling Stone un ID, vākiem. 

  2009.gadā Miranda savā dzimtajā Austrālijā radīja KORA Organicsdabisko ādas kopšanas līdzekļu sēriju. Viņas mērķis bija iedvesmot sievietes visā pasaulē apzināties savu neatkārtojamo skaistumu un, kopjot ķermeni, izprast dabisko ādas kopšanas līdzekļu priekšrocības. Sērija ir pieejama internetā un tiek piegādāta pircējiem visā pasaulē. 

  Miranda ziedo savu laiku un tēlu arī labdarībai un atbalsta visā pasaulē zināmus projektus: Kids Helpline Australia, The Art of Peace Charitable Trust, Cancer Council, The Breast Cancer Foundation, The Australian Koala Foundation un Children International.