Berta.me

 1. Matiass Tūns  MARIJAS TŪNAS BIODINAMISKĀ LAUKSAIMNIECĪBA 2015

  Jau 53 gadus zemnieki visā pasaulē ar nepacietību gaida „Marijas Tūnas biodinamiskās lauksaimniecības” kalendāriju, kas tiek tulkots 18 dažādās valodās un 2015. gadā beidzot lasāms arī latviski.

  Šajā izdevumā ietverta pilnīga informācija dažādu kultūraugu, krūmu un koku stādīšanai, sēšanai, potēšanai, kā arī ražas novākšanai saskaņā ar Visuma kārtību. Papildus sniegti arī noderīgi padomi biteniekiem un lopkopjiem, bet gardēžiem – rudzu maizes recepte. Šāgada īpašie temati ir gliemežu, kartupeļu vaboļu un citu dārza kaitēkļu ierobežošana un olu čaumalu lietojums pārtikā. Marijas un Matiasa Tūnu unikālā, pieredzē balstītā informācija, ietverot Mēness gaitas diagrammas un planetāros aspektus, ir daudz plašāka nekā tradicionālajos izdevumos dārzkopjiem.

  Izdevums „Marijas Tūnas biodinamiskā lauksaimniecība 2015” ir papildināts ar A3 ieliktni, kas atspoguļo darbiem labvēlīgās dienas un kuru iespējams stiprināt pie siltumnīcas, klēts vai virtuves sienas ātrai un precīzai uzziņai.

   

   

  „Visiem organiski saimniekojošajiem zemniekiem šis mazais buklets sniedz lielas zināšanas un ir neaizstājams gadskārtējais biodinamiskās lauksaimniecības padomu ceļvedis.”
  organicfood.co.uk